İletişim Bilgileri

Pandora Car Hire - İzmir Merkez Ofisi
Adres : 9 Eylül Mahallesi 695 Sokak No:36/D Gaziemir - İzmir, Türkiye
Ofis Telefonu : 0090 232 220 1415
7/24 Cep Telefonu : 0090 532 551 2568 - 0090 532 283 1899
E Mail : info@pandoracarhire.com.tr
Web : www.pandoracarhire.com.tr

 

Pandora Car Hire - İzmir Adnan Menderes Havalimanı ( ADB )
Adres : İzmir Havalimanı Gelen Yolcu Salonu
Ofis Telefonu : 0090 232 220 1415
7/24 Cep Telefonu : 0090 533 052 7826
E Mail : info@pandoracarhire.com.tr
Web : www.pandoracarhire.com.tr
İzmir Rent a Car

İzmir Rent A Car
 

Ülkemizin en kalabalık ve aynı zamanda en güzel şehirlerinden biri olan İzmir turistik açıdan da Türkiye’nin en popüler destinasyonları arasında yer alıyor. Sayısız gezilip görülecek yere ev sahipliği yapan İzmir tarihi ve doğal güzelliklerin eşsiz bir armoni ile harmanlandığı deyim yerindeyse büyülü bir şehir ve bu şehri tam anlamıyla tadını çıkartarak gezmek, tüm noktalarını keşfetmek için İzmir rent a car hizmetinden yararlanmak en makul alternatif. İzmir’in en iyi araç kiralama firması Pandora Car Hire ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir araç kiralayın ve İzmir’in ve çevresinin gezilip görülecek yerlerini hemen keşfe çıkın.
 

İzmir Gezilecek Yerler

 

İzmir ve gezi denilince elbette akla gelen ilk yer Kemeraltı Çarşısı.1600’lü yıllarda yapılan çarşı o günden beri İzmir’in en merkezi noktalarından biri durumunda. Konak ilçesindeki Kemeraltı Çarşısı’nda hem gezebilir hem de İzmir’in alışveriş merkezi konumundaki çarşıda kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş de yapabilirsiniz.

Tabi ki İzmir gezilecek yerler Kemeraltı ile sınırlı değil, Saat Kulesi, İzmir Agorası, İzmir Arkeoloji Müzesi, İzmir Kuş Cenneti bu muhteşem şehirde gezip görebileceğiniz yerlerden sadece bir kaçı.
 

İzmir’de nerede denize girilir?

 

İzmir’i diğer kentlerden farklı kılan en önemli özelliklerinden biri aynı zamanda bir tatil kenti olması. Türkiye’nin en ünlü tatil merkezlerinin birçoğuna av sahipliği yapması sebebiyle her yıl on binlerce kişi soluğu İzmir’de alıyor. Karaburun’daki Bodrum Koyu, İzmir’in en popüler tatil merkezlerinden biri olan Foça’daki Sazlıca Koyu, Dikili’deki Bademli Koyu İzmir’de denize girebileceğiniz yerlerden bir kaçı. Ancak İzmir’in dört bir yanında denizle buluşabileceğiniz daha birçok plaj ve koy olduğunu da söylemeliyiz.
 

İzmir’de ne yenir?

 

Bir Ege kenti olan İzmir’in mutfağı bin bir muhteşem lezzet ile dolu, özellikle zeytinyağlıların ve otların ağırlıkta olduğu İzmir mutfağına bayılacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. İzmir’de midye dolması ve midye tava, kumru, ot kavurmaları mutlaka tatmanız gereken lezzetler. Ayrıca rakı-balık yapmayı da unutmayın bizce.
 

İzmir’in doğal güzellikleri

 

İzmir aynı zamanda doğal güzellikleri ile de tanınıyor. Pandora İzmir rent a car ile kiraladığınız aracınıza binip Karşıyaka’dan 27 kilometre uzaklıktaki Karagöl Mesire Yeri’ne giderek harika zaman geçirebilirsiniz.
 

İzmir gece hayatı
 

İzmir gece hayatı ile de haklı bir üne sahip. İlin dört bir yanında her zevke hitap eden onlarca eğlence mekanı yer alıyor, ancak şehrin gece hayatının Alsancak’ta yoğunlaştığını söylemeliyiz. Canlı müzik yapılan mekânlar, rock barlar kısacası her tarza hitap eden mekânlarıyla Alsancak’ta hayatınızın en keyifli anlarını yaşayabilirsiniz.

Kısacası İzmir rent a car ile araç kiralayarak gezilip görülecek sayısız yer, yapılacak sayısız aktivite ile dolu olan İzmir’in tadını tam anlamıyla çıkartabilir ve bu güzel kentin her köşesini keşfedebilirsiniz.

DİĞER ŞUBELER